Wrocław i okolice oferuje wiele możliwości kulinarnych – restauracje zachęcają do korzystania z oferty posiłków na wynos, jednak w przypadku chęci zamawiania posiłków przez dłuższy czas, idealnym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa. Na co zwrócić uwagę, wybierając catering dietetyczny?

Czy catering dietetyczny jest godny polecenia? Zdecydowanie tak, jeśli zdecydujemy się na firmę, która z wiedzą, pasją, doświadczeniem przygotowuje posiłki i dostarcza je swoim klientom. Choć firm przygotowujących posiłki w formie diety pudełkowej jest sporo, wiele z nich może nie przywiązywać wagi do jakości – produktów, menu, a nawet dostawy. Jak wybrać dobry catering na terenie Wrocławia?

Dieta pudełkowa we Wrocławiu

Jeśli mowa o cateringu, który można zamówić na terenie Wrocławia i okolic, warto zwrócić uwagę na Body Fixers. Dlaczego? Ponieważ idea firmy do przygotowywanie i dostarczanie posiłków najwyższej jakości – pysznych, zdrowych i pięknie podanych. Firma Body Fixers przygotowuje posiłki najwyższej jakości, kupując u lokalnych dostawców i szukając produktów wyłącznie w sprawdzonych źródłach. Następnie planowanie menu – ponieważ Body Fixers wykorzystuje wyłącznie świeże produkty, menu dostosowane jest do tego, jakie produkty są dostępne, które następnie posłużą do przygotowania zdrowych, pysznych i pełnowartościowych posiłków.

Zdrowe i pełnowartościowe posiłki

Ogromną zaletą diety pudełkowej jest wygoda, oszczędność czasu, ale przede wszystkim to, że otrzymujemy zdrowy i pełnowartościowy zestaw posiłków. W przypadku Body Fixers można wybierać spośród siedmiu diet: 

  • Sport
  • Dieta Semi Wegetariańska z rybą
  • Dieta Slim
  • Dieta Slim bez laktozy
  • Dieta Slim bez glutenu
  • Dieta Slim bez glutenu i laktozy
  • Owocowo-warzywny leczniczy post dr Dąbrowskiej

Każda dieta składa się z trzech lub pięciu posiłków dziennie, do tego dochodzi wybór kaloryczności. W przypadku potrzeby ustalenia najlepszego wyboru, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszą dietetyczką.

Kiedy warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

Powodów, by skorzystać z cateringu dietetycznego, jest wiele: poprawienie sylwetki, zmiana nawyków żywieniowych, brak czasu, brak wiedzy na temat przygotowania zbilansowanych posiłków. Catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, co bezpośrednio przełoży się na wygląd i sylwetkę.

Menu – zróżnicowane i atrakcyjne

Posiłki nie mogą być monotonne – oprócz wysokiej jakości produktów, równie ważne jest ich zróżnicowanie. W każdej z dostępnych diet wykorzystujemy ogromne możliwości, jakie daje nam kuchnia. Dzięki temu wielokrotnie słyszeliśmy opinie, że dzięki naszemu cateringowi klienci poznali nowe potrawy, smaki i połączenia.

Bardzo ważne są dla nas także kompozycje – posiłki Body Fixers są zatem nie tylko zdrowe, ale i piękne. Body Fixers bezpłatnie dostarcza posiłki na terenie Wrocławia i okolic. 

Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@bodyfixers.pl.

Call Now Button