Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Skąd pomysł na catering, który dostarczany jest codziennie, a nie tylko na specjalne okazje? Dieta pudełkowa stała się popularniejsza, gdy zaczęliśmy mieć mniej czasu wolnego. A przyczyn tego jest wiele: dużo pracy, zajęcia dodatkowe, ale też stres powodują, że coraz częściej zapominamy o takiej podstawowej rzeczy, jaką jest odżywianie. W efekcie zaniedbujemy swoje zdrowie! Dziś chcemy Wam opowiedzieć o tym, co warto wziąć pod uwagę, by wybrać dla siebie odpowiedni catering.

Cena a jakość

Warto sprawdzić, czy cena jest adekwatna względem jakości. A czym jest ta jakość? Tkwi w składnikach! Dania nie tylko muszą dobrze wyglądać, ale przede wszystkim być zbilansowane i zróżnicowane. A wtedy podstawą jest ich skład – warzywa i owoce od lokalnych rolników, certyfikowani dostawcy ryb czy mąki. Warto zainteresować się uprawami ekologicznymi i dokładną rozpiską. Nie tyle kaloryczną – ile mikro i makro składników! Dlatego też takie wartości przyświecają nam w Body Fixers. 

Dieta pudełkowa ze specjalnym składem

Żywienie to mocno indywidualna kwestia, a wiele osób często mierzy się z tym, że dieta pudełkowa nie jest w stanie spełnić ich wszystkich potrzeb. To mit! Oferta jest naprawdę szeroka. Co więcej, jeśli musicie wykluczać różne produkty z uwagi na alergeny, uczulenia czy zwyczajnie chęć ich ograniczenia (np. cukru), ktoś przemyśli za Ciebie jadłospis, przygotuje gotowe dania i podstawi je pod Twoje drzwi. A Ty nie musisz się nad niczym zastanawiać!

Wśród propozycji znajdą się więc diety z wykluczeniami alergenów, takimi jak: gluten, laktoza, opcje dla wegan, wegetarian i sportowców. A to tylko część!

Ważnym aspektem jest również szeroki wybór kaloryczności. Każdy ma inne zapotrzebowanie i bardzo wygodną możliwością jest jej ustalenie już na początku. Nie musicie się martwić o to, czy dany posiłek ma ich za dużo, czy za mało. To przy okazji wygodna opcja dla tych, który są na diecie redukcyjnej i martwią się tym, czy poprawnie wyliczają swoje dzienne spożycie – z cateringiem ten problem mają już z głowy 😊

Popatrzcie na opinie

To ważny punkt, którego nie powinno się omijać. Warto zrobić research i sprawdzić media społecznościowe, przygotowywany content, przeczytać wpisy na blogu czy na stronie internetowej i zobaczyć opinie. Być może Wasi znajomi lub influencerzy korzystają z tego typu usług? 

Ekologia 

Wspominaliśmy już o jakości produktów. To samo dotyczy opakowań i tego, w jaki sposób właściciele prowadzą swoją firmę. Czy robią to w duchu zero-waste? Czy posiadają wybór ekologicznych opakowań? Czy wielkość porcji nie naraża konsumentów na wyrzucanie resztek? To są rzeczy, na które patrzy (na szczęście) coraz więcej osób, ale niewielu rzeczywiście sprawdzi je przed złożeniem zamówienia. Nie bójcie się pytać! 😊

Idealny catering (dieta pudełkowa) powinien przede wszystkim dostarczać nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dodawać energii i sprawiać, że będziemy czuli się po nim lekko. Zobaczcie nasze menu i wybierzcie dietę odpowiednią dla siebie!

ZADZWOŃ