Sprawdź nasz catering dietetyczny

Możesz wybrać spośród ośmiu rodzajów diet. Każda z nich dostępna jest w różnych poziomach kalorycznych.
Dzienny catering składa się z trzech lub pięciu posiłków.

Dieta Sport
(1800- 3500 kcal)

body fixers dieta pudełkowa wrocław

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie, których tryb życia wymaga zwiększonego spożycia pełnowartościowego białka oraz węglowodanów. Dieta dostarcza niezbędnych witamin, błonnika w postaci warzyw i owoców oraz wspomaga szybszą regenerację po treningową.

To propozycja dla osób dbających o formę, chcących zbudować masę mięśniową lub zredukować tkankę tłuszczową.

Dieta Semi Wegetariańska z rybą
(1000- 2500 kcal)

Dieta idealna dla tych klientów, którzy rezygnują z mięsa w swoich codziennych planach żywieniowych. Oparta na świeżych warzywach, jajach, rybach i nabiale. Tak jak mięso, stanowią one cenne źródło pełnowartościowego białka, żelaza, cynku i witamin z grupy B, ale mają korzystniejszy wpływ na zdrowie. Zawierają też niezbędne dla naszego organizmu nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3.

Dieta Slim
(1200- 2500 kcal)

To propozycja zbilansowanych, pełnowartościowych oraz lekkostrawnych posiłków w stylu fusion, które pomogą nam zredukować zbędną tkankę tłuszczową.

Kluczowe źródło energii stanowią pełnoziarniste produkty o niskim indeksie glikemicznym oraz białka roślinne i zwierzęce. Do naszych posiłków dodajemy sezonowe owoce i warzywa, które dostarczają niezbędnych witamin oraz błonnika. Nie zabraknie również ekologicznych produktów, aromatycznych przypraw oraz zdrowych tłuszczów.

Dieta Slim bez laktozy
(1200- 2500 kcal)

To propozycja zbilansowanych, pełnowartościowych oraz lekkostrawnych posiłków w stylu fusion, które pomogą nam zredukować zbędną tkankę tłuszczową.

Kluczowe źródło energii stanowią pełnoziarniste produkty o niskim indeksie glikemicznym oraz białka roślinne i zwierzęce. Do naszych posiłków dodajemy sezonowe owoce i warzywa, które dostarczają niezbędnych witamin oraz błonnika. Nie zabraknie również ekologicznych produktów, aromatycznych przypraw oraz zdrowych tłuszczów. Z diety zostały wyłączone produkty zawierające laktozę.

Dieta Slim bez glutenu
(1200- 2500 kcal)

To propozycja zbilansowanych, pełnowartościowych oraz lekkostrawnych posiłków w stylu fusion, które pomogą nam zredukować zbędną tkankę tłuszczową.

Kluczowe źródło energii stanowią pełnoziarniste produkty o niskim indeksie glikemicznym oraz białka roślinne i zwierzęce. Do naszych posiłków dodajemy sezonowe owoce i warzywa, które dostarczają niezbędnych witamin oraz błonnika. Nie zabraknie również ekologicznych produktów, aromatycznych przypraw oraz zdrowych tłuszczów. Z diety zostały wyłączone produkty zawierające gluten.

Dieta Slim bez glutenu i laktozy
(1200- 2500 kcal)

To propozycja smacznej diety eliminacyjnej, opartej na lekkostrawnych posiłkach z wykluczeniem produktów zawierających gluten i laktozę. Bogata w chude mięso, ryby, owoce i warzywa z lokalnych upraw. Ten program powstał dla osób, które nie tolerują zarówno glutenu i laktozy a także dla tych, którzy uważają, że te składniki pożywienia są dla nich szkodliwe. Pamiętaj, że zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem w celu określenia powodu dolegliwości i wyboru właściwej diety.

 

Dieta low carb
(1200- 2000 kcal)

Diety low carb to model odżywiania opierający się na ograniczeniu jednego z głównych makroskładników pożywienia, jakimi są węglowodany.

W naszej diecie cukry dostarczają 15 proc. energii. W ciągu dnia podaż węglowodanów nie przekracza 80 g. Jest w pełni bezglutenowa, nabiał roślinny lub kozi/owczy maksymalnie 2 razy w tygodniu, bez zbóż. Zgodnie z założeniem diety low carb, jej efektem będzie zrzucenie zbędnych kilogramów. Zmiana sposobu odżywiania zapewni także poprawę samopoczucia, podniesienie witalności, a nawet sprawniejsze działanie mózgu. Ten rodzaj diety przyczynia się także do poprawy funkcjonowania układu nerwowego i układu krążenia oraz do poprawy wyglądu skóry.

Biała dieta
(1200- 2500 kcal)

Biała dieta to sposób odżywiania eliminujący z jadłospisu wszelkie produkty, które potencjalnie mogą zabarwić świeżo wybielone szkliwo zębów. Nieistotne jest, czy produkty zawierają sztuczne czy naturalne barwniki – oba rodzaje są szkodliwe dla koloru uzębienia.

Celem białej diety jest zatrzymanie efektów wybielania i ochrona poddanych zabiegowi zębów przed absorpcją barwników przez jak najdłuższy czas. Nie chodzi jednak o to, że dieta po zabiegu ma ograniczać się jedynie do pojedynczych, pozbawionych barwników składników. Nic bardziej mylnego – ma być tak samo zróżnicowana. Chodzi jednak o to, że powinna składać się z jak największej ilości produktów jasnych, a najlepiej białych.

Owocowo – warzywny, leczniczy post dr Dąbrowskiej
(800 kcal)

Dieta owocowo-warzywna o bardzo niskiej kaloryczności. Dostarcza zaledwie 800 kcal dziennie, co jest równoznaczne z obniżeniem dowozu kalorii o 60% w stosunku do normalnego żywienia. Na tym opiera się jej fenomen. Niska kaloryczność przywraca zdrowie na poziomie genów, usuwając przyczynę chorób współczesnej cywilizacji. To okazja do oczyszczenia organizmu z toksyn i przywrócenia mu równowagi nie tylko w wymiarze metabolicznym, ale także duchowym i emocjonalnym.

Post pozwala uzyskać spokój ducha, zmniejsza pobudzenie i napięcie nerwowe, daje spokojniejszy sen. Pomaga też docenić różnorodność smaków spożywanych na co dzień pokarmów. Do sporządzenia postu wykorzystujemy warzywa i owoce z ekologicznych, certyfikowanych upraw,
posiłki pakujemy w biodegradowalne pudełka z pulpy trzciny cukrowej.

CENA POSTU: od 79 zł / Dzień

Wybierz dietę pudełkową idealną dla siebie!
Zamów catering dietetyczny w 4 prostych krokach!

Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie

Skorzystaj z formularza na naszej stronie internetowej lub zamów dietę w formularzu zamówienia w menu albo po prostu zadzwoń do nas!

Zamów swoją dietę w wygodny sposób!

Przez telefon, przez formularz na naszej stronie WWW lub po prostu wyślij do nas wiadomość mailową – oddzwonimy dopytać o szczegóły!

Podaj adres dostawy i czas trwania diety

Zamawiając nasze diety, podaj nam adres dostawy oraz informację, jak długo będziemy dostarczali Twoje posiłki pod Twoje drzwi.

Ciesz się codziennie smacznym posiłkiem

Nasze diety komponujemy z pasją, z najlepszych i najświeższych produktów, abyś mógł cieszyć się idealnymi posiłkami każdego dnia!

Masz pytania? Napisz do nas!

Call Now Button