Dlaczego my?

Zdrowie zaczyna się na talerzu

Miłość do kuchni jest w nas. Zrodziła się wiele lat temu. Wzbogacana licznymi podróżami do tych miejsc na świecie, które najlepiej poznaje się przez zapach i smak oraz życiowym doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia własnej restauracji. Teraz próbujemy ją zamknąć w małym pudełku i podzielić się z Wami.

Body Fixers catering dietetyczny to zestaw smacznych i zdrowych posiłków na cały dzień z dostawą do domu lub biura. Wspólnie z dietetykiem klinicznym pozwolimy dobrać Ci zbilansowany plan żywieniowy odpowiedni do Twoich preferencji, stylu życia oraz ograniczeń, który pomoże Ci cieszyć się piękną sylwetką i zdrowiem każdego dnia.

Koniec z nudnym cateringiem dietetycznym!

Gorąco wierzymy, że dieta powinna być nie tylko odpowiednio zbilansowana, ale również ciekawa i różnorodna. Monotonne diety, które wprowadzają restrykcyjne warunki odżywiania nigdy nie dadzą porządanego efektu. Jedynie finezyjnie i kreatywnie skomponowane posiłki, zawierające pożywne i zdrowe składniki, gwarantuje przyjemne i skuteczne zrzucanie zbędnych kilogramów i osiąganie zamierzonych celów.

Catering dietetyczny Body Fixers, to codzienne, urozmaicone plany żywieniowe, dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i trybu życia. Tworzymy menu, które pozytywnie wpłynie na Twój organizm, by nic Cię nigdy nie zatrzymało. Odpowiednio dobrane posiłki powinny również dostarczać idealną porcję energii, dlatego to Ty wybierasz, ile kalorii dziennie będziesz spożywać, aby osiągnąć każdy swój plan żywieniowy!

Nasz dietetyk

Małgorzata Łyczko-Sobczak

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, magister żywienia i suplementacji oraz certyfikowany trener personalny.

W swojej pracy zawodowej zajmuję się doborem optymalnej diety dla pacjenta zgodnie z jego preferencjami żywieniowymi, poprawą wyników zdrowia oraz regulacją masy ciała.

“Zadbam o to by Wasze jadłospisy były pełnowartościowe, różnorodne, a zarazem smaczne.”

Numer kontaktowy: 788-163-005
email: coach.lyczko@gmail.com
instagram.com/coach.lyczko

Zamów zbilansowane posiłki BodyFixers

Każda nasza dieta zawiera odpowiednio dobrane i zbilansowane składniki, które dostarczą Ci witaminy oraz mikroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

Call Now Button