Jak działamy?

Jak działamy?

Catering dietetyczny Body Fixers specjalizuje się w dostarczaniu całodziennych zestawów zbilansowanych, smacznych posiłków w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów. Z miłości do kuchni powstają pyszne dania, które pozwolą utrzymać Ci nienaganną sylwetkę. Posiadamy profesjonalną kuchnię, w której nasi kucharze codziennie przygotowują zróżnicowane posiłki, dbając o właściwości odżywcze, smak oraz wygląd potraw. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości surowce, które kupujemy codziennie u sprawdzonych źródeł. Dokładnie planujemy zakupy, przez co gwarantujemy 100% świeżość składników.

Sprawdzone receptury!

Każdego dnia kupujemy niezbędne do jadłospisów produkty tylko w takiej ilości, jaka potrzebna jest do realizacji zamówień. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru, warzonej soli, rafinowanych olejów i innych przetworzonych produktów. Wszystkie dania pakujemy w szczelne pojemniki, by dotarły w nienaruszonym stanie do odbiorców. Na podstawie konsultacji z dietetykiem klinicznym nasze diety odpowiadają na bardzo zróżnicowane potrzeby. Dostawy realizujemy w godzinach wczesnoporannych lub po wcześniejszej konsultacji, poprzedniego dnia wieczorem. Wybierz dietę dla siebie, określ kaloryczność i rozsmakuj się w zdrowych posiłkach.

Wybierz dietę idealną dla Twojego organizmu

Prowadzisz aktywny tryb życia? Chcesz zmienić swoją sylwetkę lub utrzymać dotychczasową? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! 

Call Now Button