Początek roku to często nowa energia i postanowienia. Wiele z nich dotyczy zmian w żywieniu, eliminacji słodyczy, pracy nad sylwetką, ćwiczeń i aktywności. Czy catering dietetyczny może pomóc w odchudzaniu i zmianie nawyków żywieniowych?

Jednym z podstawowych błędów przy planowaniu zmian jest chęć wprowadzenia wielu nowych zachowań jednocześnie. Często kończy się to zaniechaniem każdego z nich. Dlaczego? Ponieważ czujemy się przeciążeni nadmiarem nowych postanowień, brakuje nam czasu, szybko się męczymy, nie przygotowaliśmy się odpowiednio do planowanych zmian. Przynajmniej na początku drogi po nową odsłonę siebie warto poradzić się eksperta, który odpowiednio zaplanuje i przede wszystkim – nauczy, wyedukuje, a nawet poda gotowe rozwiązanie, które zaoszczędzi nam dodatkowego stresu.

Dieta pudełkowa – zdrowie, oszczędność czasu i wygoda

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – różnie możemy nazywać rozwiązanie polegające na otrzymywaniu codziennie lub w każdy dzień roboczy gotowych dań. Dieta pudełkowa dostarczana jest pod same drzwi. Najczęściej możemy wybierać spośród kilku diet (np. uwzględniających wykluczenia, alergie) oraz kaloryczności, która odpowiada potrzebie energetycznej. Finalnie osoba korzystająca z cateringu pudełkowego otrzymuje gotowy zestaw z atrakcyjnym menu, odpowiednio zróżnicowany i co najważniejsze – zdrowy, zawierający odpowiednie proporcje węglowodanów, białka, tłuszczy, witamin i składników odżywczych i mineralnych. W Body Fixers bardzo ważny jest także smak i kompozycja – potrawy są doskonale przyprawione, a do tego pięknie wyglądają.

Na ile dni zamówić catering dietetyczny?

Kiedy wybraliśmy dietę, określiliśmy kaloryczność, miejsce dostawy, pozostaje wybór liczby dni, w trakcie których będziemy chcieli korzystać z diety pudełkowej. Rekomendowany czas to minimum 5 dni – po takim czasie możemy dostrzec pierwsze efekty diety. Niejednokrotnie osoby korzystające z cateringu dietetycznego wiążą się z nim na dłużej – na wiele tygodni czy miesięcy. Dodatkowo w przypadku Body Fixers za zamówienie powyżej 20 dni przyznajemy rabat.

Dietę zawsze można odnowić i przedłużyć lub spróbować innej propozycji z oferty – w przypadku Body Fixers najczęściej wybierana jest opcja miesięczna. Niejednokrotnie w tym czasie ani jedno danie nie zostanie powtórzone, dzięki czemu możemy być spokojni, jeśli obawiamy się monotonii – dania są zróżnicowane, a połączenia smaków fantastyczne. Warto podkreślić, że nasi klienci mogą także wybrać ekologiczne opakowania – w pełni biodegradowalne.

Konsultacja z dietetykiem

Jeśli nie wiesz, jaką dietę czy kaloryczność wybrać, mamy rozwiązanie. Współpracujemy z dietetyczką, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy idealnie dobierze dietę i oceni wartość energetyczną posiłków.

Produkty wyłącznie najwyższej jakości

W Body Fixers ogromną wagę przywiązujemy do jakości produktów. Przede wszystkim muszą być świeże i pochodzić ze sprawdzonego źródła. Kupujemy bezpośrednio w gospodarstwach rolniczych lub u zweryfikowanych dostawców. 

Body Fixers – catering dietetyczny Wrocław i okolice

Posiłki dla naszych klientów dostarczamy bezpłatnie pod same drzwi na terenie Wrocławia i okolic miasta. Zawsze dbamy o najwyższą jakość dostawy – zarówno w kwestii pakowania posiłków, jak i samego dowozu. Składając zamówienie klient określa adres, podaje kod dostępu do głównego wejścia, godzinę graniczną dostawy. Dzięki temu wygodnie i bez naszego zaangażowania codziennie otrzymuje gotowe posiłki prosto pod drzwi. Klienci mogą wybrać 3 lub 5 posiłków dziennie – nasze porcje są duże i pomimo, że jednym z celów cateringu dietetycznego jest eliminacja tkanki tłuszczowej czy po prostu zdrowe odżywianie, wielkości dań zaspokoją nawet duży apetyt.

Chcesz zamówić catering dietetyczny? Wejdź na naszą stronę.

Call Now Button