Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Cieszymy się, że wybieracie nasze usługi nie tylko ze względu na smak, ale również na nasze wartości. Celujemy wysoko, dlatego, jak tylko pojawił się pomysł stworzenia dietetycznego cateringu, nie mogliśmy zrobić tego tylko połowicznie dobrze, a na maksa! Postawiliśmy na najwyższej jakości produkty, transparentność i współpracę z najlepszymi specjalistami.

Jak wiecie, kierujemy się zasadami:

  • less waste (zamawiamy tyle towaru, ile potrzebujemy do wykonania produkcji. Dzieje się to dzięki programowi, który przelicza ich ilości zgodnie z listą diet),
  • certyfikowanej żywności (dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia)
  • ograniczenia śladu węglowego poprzez wykonywanie jednego przejazdu z gotowymi pudełkami pod wszystkie adresy.

 

Jakość to priorytet

Mając świadomość, że zdecydowana większość z Was ceni sobie to, że jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która serwuje usługi żywieniowe PREMIUM, nie pozwalamy sobie na półśrodki! Z tego poziomu nie zejdziemy 😊 Jednocześnie nie jesteśmy zakładem produkcyjnym, a raczej kulinarnymi rzemieślnikami, którzy przykładają się do swojej pracy na każdym etapie produkcyjnym – od początkowej fazy wdrożeń nowych pomysłów, poprzez pracę z kucharzami aż po pakowanie. Ta ostatnia jest o tyle czasochłonna, że wymaga od nas analizy tego, jak najlepiej dostarczyć Wam dania, aby nie straciły smaku, wyglądu oraz świeżości.

 

Nasza kadra

Współpracujemy z najlepszymi kucharzami, którzy wykazują się multitaskingiem na każdym kroku. Po ludzku – jesteśmy dumni z tej ekipy, która tworzy Body Fixers! Pokażemy Wam ich moc na prostym przykładzie 😊 W restauracjach zazwyczaj spotykamy się ze specjalistami w danych dziedzinach – kuchnia polska, włoska, azjatycka… A u nas pracownicy muszą nie tylko znać się na kuchniach różnych kultur, ale również wiedzieć, jakie zamienniki stosować oraz w jaki sposób gotować, aby posiłki były zdrowe, dietetyczne i smaczne.

To nie lada wyzwanie! A na talerzu widzicie efekt wielogodzinnych nauk, prób oraz eksperymentów – już w swojej najlepszej postaci. Zbilansowanie śniadania z soczystymi owocami, aromatyczne zupy i dobrze doprawione ziołami dania to nasza specjalność!

 

Zmieniamy ceny

Chcemy być transparentni, dlatego informujemy Was o zmianie cen, które będą wyższe o ok. 10-18% od obecnych. Skąd taka decyzja?

  • Tak jak wszystkich – dotknęła nas galopująca inflacja. Podwyżki cen żywności w tak krótkim czasie zmusiły nas do przemyśleń, co możemy zrobić, aby nie oszczędzać na jakości tego, co serwujemy. A drożeje wszystko: od ryb, po mięso i warzywa. Prawdziwe i certyfikowane jedzenie robi się coraz trudniej dostępne.
  • Rosnące ceny transportu – auto chłodnicze, które jest niezbędne do tego, aby dostarczać Wam zamówienia, kosztuje o wiele więcej, niż jeszcze w marcu tego roku.
  • Podwyżka cen surowców potrzebnych do wyprodukowania opakowań i toreb zatrzymujących wszystkie aromaty wewnątrz zamówienia – to kolejna rzecz, z której nie możemy zrezygnować, a kosztuje nas znacznie więcej.

 

Tym wpisem uchylamy nieco kulis funkcjonowania Body Fixers i chcemy Wam pokazać, jak złożony jest to proces od powstania przepisu czy pomysłu, do pozostawienia paczki pod Waszymi drzwiami. Nie wyobrażamy sobie pomijać żadnego z tych etapów, aby mieć pewność, że dostajecie pełnowartościowy, przepyszny produkt, który spełnia wysokie oczekiwania. Chcemy być fair wobec wszystkich, stałych klientów, dlatego zmiana ceny wejdzie w życie od 10.07! 🙂

Dziękujemy, że jesteście z nami!

ZADZWOŃ